2% z daní pre mládežnícke tímy HKM 98 Rožňava

Výchova mladých hokejistov a práca s mládežou sú jednou z oblastí, ktorá nás už roky drží aj napriek podmienkam, ktoré máme. Každý rok deti trénujú a pracujú na sebe, je na nás dospelých zabezpečiť im vhodné podmienky a podporiť ich v snahe. Práca s hráčmi a ich účasť na zápasoch, turnajoch aj tréningoch je spojená s nemalými finančnými nákladmi. Tam kde nepomôžu autority, môžeme urobiť maximum my ľudia.

Aj tento rok je tu možnosť podporiť výchovu mladých talentov HKM 98 – mládeže Rožňava poukázaním 2% z príjmov právnických i fyzických osôb. Väčšina z nás má možnosť, pri podávaní daňového priznania, rozhodnúť o tom, kam štát poukáže 2% z jeho daní. Stačí, ak do tlačiva daňového priznania vpíšete nižšie uvedené iniciály klubu. Informácie o poukázaní 2% vám ochotne poskytnú vaši účtovníci a ekonómovia.

Prostriedky vyzbierané z poukázania 2% z daní budú použité výhradne na prácu s mládežníckymi celkami, či už na nákup vybavenia alebo cestovanie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0949 464 000 alebo na emailovej adrese dionyz.kemeny@gmail.com

 

 

Údaje klubu potrebné pre poukázania 2% z dane:

IČO: 31267645

Právna forma: Občianske združenie

Názov: HKM 98 mládeže Rožňava

Ulica: Vajanského 367/1

Mesto: Rožňava

Rožňava: 048 01

 

Dokumenty potrebné pre poukázanie 2%: